» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
دانلود پروژه برج میلاد Hadi Hassani 1394/12/17 دسته بندی : معماری ، عمران و نقشه برداری 1

دانلود پروژه برج میلاد


فهرست مطالب :

مشخصات فنی برج میلاد

برج و ساختمان راس آن

هتل پنج ستاره بین المللی

مركز ارتباطات بین المللی تهران (مجموعه یادمان) 

مركز جشنوار ه ‏ها و همایش های بین المللی

مركز فن آوری اطلاعات و ارتباطات :

مطالعات میكروژئودزی و رفتارسنجی ژئوتكنیك برج میلاد

شبكه‌ی سه بعدی خارج برج

شبكه‌ی سه بعدی روی بدنه‌ی برج

تراز 2/49 متر

تراز 2/145 متر

شبكه‌ی تراز‌یابی


قسمتی از متن :

مشخصات فنی برج میلاد

فناوری ساخت برجهای بلند در دنیا عمر زیادی ندارد برجهای بلند از این جهت اهمیت زیادی دارند كه برای چندین منظور مورد استفاده قرار می گیرند ، از طرفی برای انجام یك طرح بزرگ چند منظوره طبعاً باید توان فنی و مهندسی در زمینه های مختلف در كشور موجود باشد . همچنین باید شرایطی فراهم كرد كه همه بتوانند در كنار هم و با برنامه ریزی كار كنند . وقتی كشوری فناوری موشكی دارد یعنی كه مهندسی های مكانیك ، هواو فضا ، شیمی ، متالوژی ، كامپیوتر وبرق ومخابرات پیشرفته ای دارد و مهمتر اینكه میتوانداین فناوری هارا در كنار هم قراردهد و محصول نهایی تولید كند .

برج هم چنین چیزی است . برای ساختن یك برج ، باید توان مهندسی عمران و سازه ، مهندسی معماری ،‌ مهندسی مكانیك ، برق ، مخابرات و همچنین قدرت تولید و كنترل ساخت قطعات ، تاسیسات و وجود داشته باشد و البته شرایطی كه این فناوری ها بتواند كنار هم كاركنند .

ایده ساختن یك برج مخابراتی ـ تلویزیونی در تهران حدود 8 سال پیش مطرح شد . سپس مطالعات دقیق برای برسی امكان و چگونگی ساخت آن انجام شد تاینكه طرح در سال 75 رسماً شروع به كار كرد طرح به طور كلی تشكیل شده است از برج و ساختمان راس آن ، مركز جشنواره ها و همایش های بین الملل، مجموعه تجارت جهانی ، هتل پنج شتاره و پارك ای تی .خرید و دانلود | 2,000 تومان
نوع محصول : word
تعداد صفحات : 15
حجم محصول : 223KB
تعداد خریدهای موفق : 0

گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط